لینک های مرتبط

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  
 اخبار
دلایل افزایش قیمت گوشت
رییس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی دلایل افزایش قیمت گوشت را کاهش قیمت جهانی پوست گوسفندی و صادرات بالای مجاز و غیرمجاز دام از کشور دانست.
  ادامه...

تولید سالانه 12 میلیون تن انواع گوشت در کشور
رئیس سازمان دامپزشکی کشور ارزش اقتصادی دام، طیور و آبزیان موجود در کشور را 132 هزار میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: با این سرمایه دامی سالانه حدود 12 میلیون تن انواع گوشت و بیش از 900 هزار تن تخم مرغ در کشور تولید می‌شود؛  
  ادامه...

صادرات 3876 تن فرآورده خام دامی تولید شده در شهرستان ری به خارج از کشور تا پایان دیماه جاری
به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان ری از ابتدای سال جاری تا پایان دیماه مقداد 3030 تن مرغ منجمد ، 626 تن تخم مرغ ، 180 تن دنبه ، 40 تن پاو پنچه مرغ و 58629 هنگ روده سورت شده که تمامی آنها در شهرستان ری تولید شد ه است ، به خارج از کشور صادر گردید . 
  ادامه...

صادرات یک میلیارد دلاری محصولات شیلات در گرو افزایش تولید
 مدیر عامل اتحادیه تکثیر و پرورش صادرات آبزیان گفت:سازمان شیلات اگر برنامه‌ریزی اصولی برای افزایش تولید داشته باشد ظرف یک برنامه کوتاه مدت صادرات سالانه محصولات شیلاتی افزایش می‌یابد.

 

  ادامه...

صادرات ۲۲ هزار تن فرآورده خام دامی از استان تهران
مدیرکل دامپزشکی استان تهران گفت: در ۱۰ ماهه نخست سال ۹۴ بیش از ۲۲ هزار تن انواع فرآورده‌های خام دامی از این استان به کشورهای مقصد صادر شده است.

 

  ادامه...

گوشت تولیدی عشایر کشور با 6 هزار تن افزایش به 190 هزار تن می رسد
 مدیرکل دفتر بهسازی امور تولید سازمان امورعشایری ایران با بیان این که سالانه 6 هزار تن به تولید گوشت قرمز عشایر کشور افزوده می شود، گفت که در حال حاضر عشایر سالانه 184 هزار تن گوشت قرمز تولید می کنند که این رقم با طرح پرواربندی در دست اجرا به 190 هزار تن خواهد رسید.
  ادامه...

کشف و معدوم سازی 9 تن مرغ منجمد تاریخ مصرف گذشته در شهر تهران
به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهر تهران، طی شناسایی و بازدید مشترک انجام شده کارشناسان این اداره و کارشناسان مرکز بهداشت شمال از یک واحد غیر مجاز نگهداری و توزیع مرغ منجمد در شرق تهران، میزان 9 تن مرغ منجمد به علت منقضی شدن تاریخ مصرف و شرایط نامناسب بهداشتی ضبط و از چرخه مصرف انسانی خارج گردید.
  ادامه...

در شش ماه نخست امسال۶۸۰ میلیون دلار محصولات بخش دامپروری صادر شد
در شش ماه نخست امسال در بخش دامپروری حدود ۶۸۰ میلیون دلار صادرات داشتیم که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۷ درصد رشد داشته است، همچنین در زمینه صادرات مرغ حدود ۲۹ درصد از نظر ارزشی رشد داشتیم 
  ادامه...

دخالت افراد غیر مجاز در امور دامپزشکی
نگرانی از دخالت افراد فاقد صلاحیت در امور دامپزشکی، بعنوان یک اصل دارای اولویت همواره یکی از دغدغه های مدیران سازمان دامپزشکی کشور بوده و خواهد بود. 
  ادامه...

اجرای برچسب قیمت روی هر عدد تخم ‌مرغ در انتظار تصمیم جهاد کشاورزی

طلاکش در پایان گفت: این کانون در نظر دارد با برچسب گذاری قیمت روی تخم‌ مرغ‌های فله‌ای تلاش کند تا نرخ این محصول را ثابت نگه دارد که البته طرح آزمایشی بوده و باید توسط وزارت جهاد کشاورزی مورد تأیید قرار گیرد تا بتوانیم به صورت پایلوت در سه استان کشور آن را اجرایی کنیم. 

  ادامه...

صفحه 3 از 5اولين   قبلي   1  2  [3]  4  5  بعدي   آخرين