امروز : چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۵۳

پست‌بانک‌ در سال ۹۵ جهش خوبی خواهد داشت

سال 95 سال جهش پست بانک ایران است و این بانک تأثیرگذاری خوبی در اقتصاد و شبکه بانکی کشور خواهد داشت.
پست‌بانک‌ در سال 95 جهش خوبی خواهد داشت
دوشنبه | ۱۳۹۴/۱۰/۲۸ - ۱۴:۰۴ |
کد خبر : ۵۴ |
بیمه و بانک

خسرو فرحی مدیرعامل این بانک در مراسمی که به‌مناسبت آغاز سومین سال فعالیت صندوق قرض‌الحسنه بانک برگزار شد ضمن تبریک به مسئولان و کارکنان صندوق و اعلام خبر فوق گفت: این صندوق حضور مؤثری درسطح کشور دارد و باید از ظرفیت‌های آن در شهرها و روستاها استفاده کنیم زیرا می‌تواند منشأ درآمد خوبی برای بانک و خدمات بیشتر برای مردم باشد.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی بانک و بیمه ( بینا ) ، فرحی افزود: با توجه به یکسان‌سازی نرخ سپرده‌ها و تسهیلات درشبکه بانکی کشور، صندوق قرض‌الحسنه ظرفیت‌های مناسبی برای منابع و تخصیص آن برای رفع نیازهای مردم دارد.

فرحی تصریح کرد: یکپارچه‌سازی نرم‌افزار‌ها و کیفی‌سازی خدمات از برنامه‌های مهم پست بانک ایران است و ارائه خدمات با کیفیت‌تر بهترین تبلیغ برای بانک می‌باشد.

فرحی با اشاره به علاقمندی معاونت دهیاری‌های وزارت کشور به همکاری با پست‌بانک‌ایران گفت: خوشبختانه این بانک با ایجاد بسترهای لازم بانکی درسراسر به جائی رسیده است که بسیاری از دستگاه‌های اجرائی از جمله 32 هزار دهیاری‌ علاقه‌مند به همکاری هستند.

وی در پایان با تأکید بر دقت و سرعت در کارها اظهارداشت: باید به‌سمت توسعه خدمات و افزایش درآمدها از این محل تمرکز بیشتری داشته باشیم چون سودآوری خوبی برای بانک دارد.

دکتر صباغی عضو هیأت مدیره بانک در ادامه این مراسم ضمن تبریک آغاز سومین سال فعالیت صندوق از همه کسانی که برای ایجاد آن تلاش کرده و در توسعه خدمات آن نقش‌آفرینی نموده‌اند قدردانی کرد.

پست‌بانک‌ در سال 95 جهش خوبی خواهد داشت

سول زندی مدیرعامل این صندوق نیز با اشاره به نقش آن در اشتغا‌ل‌زائی و محرومیت‌زدائی به ارائه گزارش عملکرد دو ساله پرداخت و گفت: در این مدت تلاش کریم در راستای سیاست پست‌بانک‌ایران با تمام توان از ظرفیت‌های صندوق استفاده کنیم.

وی افزود: تاکنون بیش از 55هزار فقره حساب حقیقی و بیش از 1800فقره حساب حقوقی توسط این صندوق افتتاح و بالغ بر 13هزار فقره تسهیلات نیز پرداخت شده است.

زندی اظهارداشت: درحال حاضر 404 شعبه و بیش از 6 هزار باجه و دفتر نمایندگی بانکی پست‌بانک‌ایران به سامانه صندوق قرض‌الحسنه متصل شده و ارائه خدمت می‌کنند.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

یادداشت ها

دربی رونالد و مسی !

دربی رونالد و مسی !

قیمت ها

سکه 90،340
طلا 90،340
نقره 90،340
برنج 90،340
گندم 90،340